Bilgi Formu

Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÜLKELER: Anadili İngilizce olan tüm ülkelere (Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya) ek olarak Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Polonya, Çekya ve Macaristan'da veren firma olarak; özellikle akademik danışmanlık (lisans, master ve sertifika) başvurularına odaklanmış durumdayız.

 

AKADEMİK DANIŞMANLIK : Gidilecek ülke, okul ve program (lar) ın bulunmasından başlar, okul başvurularıyla devam eder ve vize başvurusu ile öğrencinin gidişine önayak olunarak öğrencinin sorunsuz bir şekilde eğitimine ve oradaki hayatına başlandığından emin olunarak tamamlanır. Bu başlıkta özellikle akademik eğitim (lise, lisans ve yüksek lisans) ile sertifika danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

 

VİZE DANIŞMANLIĞI: Kabul alınan veya hazırlanılan yurt dışı programı için en uygun zamanlamayı yaparak öğrenciyi, gidilecek ülke vize şartları ve evrakları konusunda bilgilendirilir. Güncel vize listesi ve örnek evrakları konusunda bilgilendirilir. Vize için gerekli randevu ve form(lar) öğrenci adına yapılarak ilgili (vize) ödemesinin yapılması sağlanır. Vize sonucu takip edilir. Öğrencini ülkeye sorunsuz girişi takip edilir ve ihtiyacı varsa oturma izni çıkarılması konusunda bilgilendirilir Gitmeden önce ülke ve oradaki yaşam için genel bilgilendirme yapılır. (0ryantasyon)

 

DİL OKULU/YAZ OKULU DANIŞMANLIĞI: Gidilecek ülke/şehir ve uygun programa karar verilmesi konusunda yardımcı olunur. Okul kaydı gerçekleştirilir. Vize danışmanlığı ücretsiz olarak tamamlanır. İlgili ülkeye sorunsuz varışı ve eğitimine başlayışı takip edilir.

 

ÇEVİRİ HİZMETİ: Başvuru aşamasında okuldan; vize aşamasında da konsolosluklardan talep edilecek evrakların ilgili dile en iyi şekilde çevrilmesini yetkili ve yetkin bir yeminli mütercim tercüman tarafından sağlanması.

*Çeviri hizmetimizden elde edilen gelirler düzenli olarak (HAYDER, HAYSEV gibi) derneklere yardım amaçlı aktarılmaktadır.

 

EK HİZMETLER: İhtiyaç duyulması halinde gidilecek şehirler için konaklama, vize prosüdürü için gerekli sigorta ve uçak bileti de temin edilir.